sobota, 20 października 2012

Aloe Vera Gel i jego zadziwiające działanieAloe Vera  zawiera w swoim składzie glikoproteiny i salicylaty. Są to pochodzące wprost z natury komponenty , które występują także w aspirynie. Cudownie niwelują one dolegliwości w zaatakowanym regionie. aloe vera forever ma właściwości przeciwzapalne. Mało tego aloe vera firmy Forever wykazuje działanie antygrzybiczne, antybakteryjne i antywirusowe.
Aloe vera, jest bezglutenowym sokiem dietetycznym mającym 97,4% pozbawionego jakichkolwiek domieszek miąższu z aloesu, otrzymywanego z dojrzałych roślin w wieku od trzech do pięciu lat. Fakt ten zapewnia jego wysoką jakość suplementacyjną jak również utrzymanie cech biologicznych. aloe vera forever wywiera korzystne działanie na zdrowie człowieka wzmacnia na system immunologiczny organizmu.
Aloe vera gel Forever został przystosowany do bezpiecznego stosowania, poprzez oczyszczenie go z aloiny a także emodyny. Są to związki oddziałujące przeczyszczająco . Znajdują się one w skórce liścia aloesu. Zasobność czystego miąższu aloesowego w aloesowych miąższach Forever Living Products waha się w granicach 89-97,4%. Natomiast zasobność aloiny a także emodyny, udokumentowana testami laboratoryjnymi, nie przekracza 5 ppm. aloe vera gel stanowi cudowny dodatek do codziennego menu, gwarantujący wzmocnienie oraz poprawę kondycji całego organizmu.