niedziela, 28 października 2012

Łagodna pasta bez fluoru Forever bright

To jeden z aloesowych bestsellerów Forever. Dlaczego? Z wysoce prostego powodu- bo w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku past do zębów Forever Bright nie zawiera fluoru. Substancją czyszczącą w tej paście bywa naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy.

Cudowne właściwości bakteriostatyczne miąższu aloesowego sprawiają, iż pasta Forever znacznie skuteczniej aniżeli inne substytuty do mycia zębów, zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej. Dzięki temu nasze zęby zyskują większą i skuteczniejszą ochronę zarówno przed próchnicą, jeśli również przed powstawaniem kamienia.

Co więcej łagodzące właściwości miąższu aloesowego łagodzą stany zapalne, a także zapobiegają nawracającym infekcjom bakteryjnym i grzybiczym. W paście Aloe Bright antybakteryjne działanie aloesu zostało spotęgowane dodatkiem kitu pszczelego.Nie posiada potrzeby dodawać do Aloesowej Pasty do Zębów Forever żadnych czyszczących materiałów o szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu z powierzchni zębów i przestrzeni pomiędzy nimi, gdyż sam miąższ z liścia aloesu, zamożny w enzymy, posiada tak silne zdolności czyszczące, iż sam sobie poradzi z wszelkimi zanieczyszczeniami.

Substancje znajdujące się w miąższu Aloe Vera wykazują tak silne właściwości penetracyjne, iż z łatwością przenikną we wszystkie zakamarki - chociażby tam, dokąd szczoteczka posiada utrudniony dostęp. Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriobójczym miąższu Aloe Vera, Forever Aloe Bright efektywnie zapobiega przykremu zapachowi z ust. Uzyskany rezultat świeżości bywa długotrwały.


Pastą Forever Aloe Bright powinno się myć zęby zarówno rano, jeśli i wieczorem, a nadobowiązkowo po każdym posiłku. W celu jeśli najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu Aloe Vera najlepiej bywa myć zęby dwukrotnie: po raz pierwszy do oczyszczenia ich powierzchni z osadu i wszystkich zanieczyszczeń, a zaraz potem po raz drugi – żeby zadbać o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek i przestrzeni między-zębowych.

Systematyczne stosowanie Aloesowej Pasty do zębów znacząco wzmacnia dziąsła, jakie stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, do jakich dochodzi co dzień podczas mycia zębów za pomocą szczoteczki lub hydropulsera.

U osób ze skłonnościami do stanów zapalnych kieszonek mniej więcej zębowych, podczas mycia zębów pastą Forever Bright, sytuacja ulega znacznej poprawie, dzięki czemu może to wspomóc kuracja w gabinecie stomatologicznym. W takich przypadkach działanie pasty aloesowej znacznie wzmocni wcieranie Galaretki Aloesowej- Aloe Vera Gelly w dziąsła.