piątek, 18 kwietnia 2014

ALOES na łuszczyce

Łuszczyca jest chorobą, która liczy na zamówienie szybkim postępie i nieprawidłowym dojrzewaniu komórek naskórka, co robi intensywne jego rogowacenie. Objawy dla pani chorej są nieprzyjemnie – są to zmiany pokryte perłowymi łuskami. Pojawiają się one na łokciach, kolanach, ramionach, rękach, nogach, klatce piersiowej także dużo innych miejscach. Ze zaburzeniem tym skupia się utrata wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, np. Omega-3.Prawidłowy rozwój komórek uzależniony jest od wpływu dwóch substancji, tzw. cyklicznego AMP oraz
GMP. Jeżeli równowaga http://www.foreveraloes.eu/ miedzy tymi podstawami zostaje zaburzona, rozwój komórek naskórka wymyka się spod opiek zaś w produkcie pojawia się łuszczyca. Zaburzenie tej pewności może spowodować również powstanie toksycznych aminokwasów, które pojawiają się w rezultacie nieprawidłowego trawienia białek. Aby wspomóc system w wojnie z łuszczycą należy dokładnie zdjąć z organizmu toksyny. Po oczyszczeniu go chodzi zwrócić organizmowi konieczne dawek witamin a minerałów.

Pozytywna reakcja organizmu ważna jest po zastosowaniu preparatów odżywczych Forever Living Products, a mianowicie: Miąższu aloesowego z dodatkiem żurawiny, Arctic Sea, Mleczko pszczele, Absorbent C, Krem aloesowo propolisowy na zmiany skórne. Przydatne jest zarówno stosowanie mydła i płynu do kąpieli. Niezmiernie ważne jest żebym nie niszczyć flory bakteryjnej, która jest niezmiernie wartościowa naszej skórze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.