czwartek, 29 listopada 2012

Aloes Aloe VeraIstnieje wiele wiele sposobów na zdrowe życie z aloesem. http://www.forever.iq.pl/jest zwłaszcza znany i wykorzystywany do celów leczniczych w chorobach skóry. Aloe Vera jest prawdopodobnie najbardziej znany ze względu na swoje właściwości lecznicze dla skóry. Wielu ludzi stosuje aloes w sezonie letnim, podczas oparzeń słonecznych lub gdy ich skóra wysycha od promieni słonecznych. Właściwości aloesu pomagają w odbudowie wszelkich szkód powstałych na skutek działania słońca na skórę.

Kiedy nasz poziom cukru we krwi staje się wysoki mamy poczucie słabości i lenistwa. Stabilizacja zrównoważonego poziomu cukru we krwi staje się niezwykle ważne dla naszego zdrowia, a aloes jest zdolny do pomocy w realizacji tego zadania. Dzięki zawartości polisacharydów i witamin zawartych w aloe vera.
Aloe vera przeszedł długą historię jako środek na różnorodne dolegliwości. Powszechnie znany jako Aloe Vera, jego skład można podzielić na dwa podstawowe części: żel i skórę.Aloe Vera Gel jest sokiem bądź miąższem, o konsystencji jasnej galaretki – jest ona uzyskiwana z wewnętrznej części liścia aloe

Brak komentarzy: